• En
  • Ar
عنوان : برگزاری كارگاه شیوه های ارزیابی مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری بالینی با تاكید بر PMP
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ 
ساعت : ۱۰:۳۷:۴۴

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

کارگاه شیوه های ارزیابی مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری بالینی با تاکید بر PMP  در 16 و 17 اسفند ماه 96 به همت رییس دانشکده پزشکی و با همکاری واحد مهارتهای بالینی (EDO) دانشکده پزشکی برگزار گردید.

دکتر فاطمه احمدی رییس مرکز مهارتهای بالینی دانشکده پزشکی اظهار داشت ارزیابی و آزمون از مولفه های مهم آموزش هستند

امروز جهت ارزیابی فراگیران از روش های نوین ارزشیابی استفاده می شود و هیات های ممتحنه گروه های آموزشی تخصصی مصمم شداند که از این روش ها استفاده کنند.

احمدی تاکید کرد خصوصا در امتحانات بورد تخصصی و در نتیجه از یک سو  اعضای هیات علمی دانشگاه ها و هم دستیاران آنها باید با این شیوه ها آشنا باشند . عضو هیات علمی دانشکده پزشکی افزود اساتید برای طراحی سوال و دستیاران جهت آمادگی پاسخگویی به آزمون یکی از روش های نوین ارزشیابی عملکرد ، آزمون Patient Managamant problem  (PMP)  یا همان مدیریت مشکل بیمار می باشد .

ایشان در پایان بیان کرد معاونت توسعه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در راستای توانمند سازی اعضای هیات علمی و دستیاران از مدیر محترم واحد آزمون های شورای آموزش پزشکی و تخصصی کشور جناب آقای دکتر شایان دعوت کرد تا کارگاه آموزشی PMP  واحد دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزارنمایند.

گفتنی است این کارگاه با حضور 45 نفر عضو هیات علمی و 50 دستیار در سایت انفورماتیک دانشکده پیراپزشکی که بسیار مجهز بود برگزار شد./

 


نمایش تعداد بازدیدها : 43

بازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق این پایگاه متعلقق به دانشکده پزشکی می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0