• En
  • Ar
عنوان : برگزاری جلسه شورای آموزش پزشكی ، تخصصی و فوق تخصصی دانشكده پزشكی
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ 
ساعت : ۱۳:۲۸:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه شورای آموزش پزشکی ، تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی با قرات كلام ا مجيد و با حضور دکتر نظری ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم توسعه آموزش دانشگاه دکتر بوستانی  وریاست محترم دانشکده پزشکی دکتر سیدیان و معاونین دانشکده پزشکی و همچنین  مدیران گروههای بالینی ساعت 8 صبح در سالن جلسات دانشکده برگزار شد.

در ابتدای جلسه معاون فرهنگی دانشجویی  آقای شکور نیا  در ارتباط با آیین نامه رفتار و پوشش حرفه ای فراگیران توضیحاتی را ارئه و تاکید نمودند مسئول اجرای این آیین نامه رئیس محترم دانشکده و اطلاع رسانی و نظارت بر حسن اجرای آن بر عهده مدیران محترم گروه های آموزشی خواهد بود و مدیران گروه های آموزشی موظف به معرفی دو نفر از اعضاء گروه (ترجیحا یک نفر آقا و یک نفر خانم ) به دانشکده به عنوان مسئولین اجرای آیین نامه رفتار و پوشش حرفه ای خواهند بود..

در ادامه دکتر بوستانی در ارتباط با اختصاص 9 میلیارد تومان برای آموزش دانشگاه و افزایش بودجه آموزش دانشگاه از یک درصد به سه درصد و اختصاص میزان 10 درصد کارانه که در اختیار دانشگاه به اعضای فعال و افرادی که رضایت بیشتری از آنها دارند توضیح دادند. ایشان همچنین در زمینه تاسیس مرکز همایش های دانشگاه توضیحاتی بیان نمودند.این در پیان تاکید کردند که از این نظر که ریاست محترم دانشگاه دغدغه اصلیشان بخش آموزش است بسیار خرسند هستند.

در ادامه دکتر سیدیان در ارتباط با تقدیر از دستیاران نمونه از هر گروه آموزشی یک نفر با انتخاب گروه آموزشی تا پایان سال خبر دادند. ایشان از تهیه و تنظیم برنامه زمانبدی مشخص  جلسات از اسفند ماه و در اختیار قرار دادن برنامه به اعضا محترم هیات علمی جهت بهره برداری از آن خبر داد.


نمایش تعداد بازدیدها : 39

بازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق این پایگاه متعلقق به دانشکده پزشکی می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0